Contact

Hier vind je alle manieren om contact op te nemen met het team van Republiek (voorheen: Republikeins Genootschap).

Heb je vragen over je lidmaatschap? Hier vind je een handig overzicht.

Officieel adres

Republiek

Oudegracht 36

3511 AP Utrecht

LET OP: Wij communiceren bij voorkeur niet per post

Pers

Een overzicht van media-optredens

Media kunnen bellen op: 0302273567

Vragen via social media

Stel een vraag op Facebook of Instagram:

Stel een vraag op Facebook

Stel een vraag op Instagram

E-mail

Algemeen: contact@republiek.org

Pers: floris@republiek.org (0302273567 bij spoed)

Opzeggingen: via dit formulier

Financiële zaken: penningmeester@republiek.org

Idee of suggestie: via dit formulier

Hulp bij studieopdracht: via dit formulier

Spreker uitnodigen: via dit formulier

Aanmelden als vrijwilliger: via dit formulier

Financieringsaanvraag project: via dit formulier

Overige vragen voor leden: arnold@republiek.org

Telefoon

0302273567

Bankrekeningnummer

IBAN: NL36INGB0006394679

BIC: INGBNL2A

t.n.v. Republiek

ANBI registratie

RSIN nummer: 851561500

Meer informatie op de pagina schenkingen en nalatenschappen

KvK

KvK-nummer: 55089968

Over onze organisatie

Republiek is een democratische vereniging zonder winstoogmerk en wordt bestuurd door vrijwilligers. We hebben een achterban van meer dan 27.000 volgers waaronder 3.600 leden. Lees meer over hoe we gefinancierd worden, onze statuten of hoe je contact met ons kunt opnemen.

Team Republiek

De leden van Republiek bepalen de algemene koers van de vereniging en het bestuur vertaalt dit in beleid. De leden kiezen een bestuur voor een periode van 3 jaar. Het bestaat uit een Dagelijks Bestuur (voorzitter, secretaris, penningmeester) en een Algemeen Bestuur (inclusief de overige leden).

Bestuursleden oefenen hun functie uit op vrijwillige basis.

Floris Müller

Voorzitter (floris.muller@republiek.org)

Job Telling

Penningmeester (job.telling@republiek.org)

Floris Groot

Secretaris (floris.groot@republiek.org)

Hans Maessen

Algemeen Bestuur (hans.maessen@republiek.org)

Willemien Sanders

Algemeen Bestuur (willemien.sanders@republiek.org)

Ellen Bijsterbosch

Algemeen Bestuur (ellen.bijsterbosch@republiek.org)

Maurice Piek

Algemeen Bestuur (maurice.piek@republiek.org)

Leendert Florusse

Algemeen Bestuur (leendert.florusse@republiek.org

De freelancers van het campagnebureau bedenken de campagnes van Republiek en voeren deze uit. Bijvoorbeeld Free Amalia, Macht van de Koning rechtszaak, picknick op het Kroondomein en Willem de Laatste.

Ook is het campagnebureau verantwoordelijk voor de ledenadministratie, organisatie van activiteiten, online voorlichting en politieke lobby van Republiek. Aan het hoofd staat de campagnemanager.

Bram van Montfoort

Campagnemanager (bram@republiek.org)

Arnold de Valk

Community Manager (arnold@republiek.org)

Boris Thorbecke

Creative director

Ewout Jansen

Advocaat

Daarnaast zijn er vele vrijwilligers actief bij Republiek. Bijvoorbeeld als workshopleider tijdens het congres, of als begeleider tijdens een protest.

Meedoen? Dat kan altijd.