Contact

Hier vind je alle manieren om contact op te nemen met het team van Republiek (voorheen: Republikeins Genootschap).

Officieel adres

Republiek

Oudegracht 36

3511 AP Utrecht

LET OP: Wij communiceren bij voorkeur niet per post

E-mail

Algemeen: contact@republiek.org

Pers: floris@republiek.org (0302273567 bij spoed)

Opzeggingen: via dit formulier

Idee of suggestie: via dit formulier

Hulp bij studieopdracht: via dit formulier

Spreker uitnodigen: via dit formulier

Aanmelden als vrijwilliger: via dit formulier

Financieringsaanvraag project: via dit formulier

Overige vragen voor leden: vonk@republiek.org

Telefoon

0302273567

Bankrekeningnummer

IBAN: NL36INGB0006394679

BIC: INGBNL2A

t.n.v. Republikeins Genootschap

KvK

KvK-nummer: 55089968

ANBI registratie

RSIN nummer: 851561500

Meer informatie op de pagina schenkingen en nalatenschappen

Team Republiek

Het bestuur van Republiek wordt op vrijwillige basis voor een periode van 3 jaar verkozen door de Algemene Ledenvergadering. Ze komen maandelijks bijeen tijdens een bestuursvergadering.

Het bestuur wordt ondersteund door de freelancers van het campagnebureau. De campagnemanager is het centrale aanspreekpunt.

Bram van Montfoort

Campagnemanager (bram@republiek.org)

Floris Müller

Voorzitter (floris@republiek.org

Ineke Vonk

Secretaris (vonk@republiek.org)

Job Telling

Penningmeester (telling@republiek.org)

Hans Maessen

Algemeen bestuurslid (maessen@republiek.org)

Paul Land

Algemeen bestuurslid (land@republiek.org)

Boris Thorbecke

Creative director

Ewout Jansen

Advocaat